Header Ads

Yeni Çıktı
recent

Nokta Duşakabin

Nokta Duşakabin  Değerli meslektaşlarım hepinize merhabalar, bugün sizlere işinin ehli bir duşakabin firmasını tanıtmak istiyorum. Nokta duşakabin 2011 yılından beri hizmet vermekte olan İstanbul merkezli gayet genç bir firma ve iş teslimlerinde sağladıkları başarıda bu dinamizmden kaynaklanıyor olsa gerek.
  Geçtiğimiz günlerde kendilerinden özel üretim bir duşakabin istedim, başka şehirden aramış olmama rağmen sağ olsunlar işi tam istediğim gibi ve tam zamanında teslim ettiler, kargodan da ücret almadılar. Müşteri ilişkileri gayet sağlam ve gereken özeni gösteriyorlar.
  Nokta Duşakabin İstanbul merkezli ama bunun dışında Ankara, İzmir ve Bursa şehirlerinde bayi olarak hizmet veriyorlar. Bunun dışındaki şehirlere ise tıpkı bana verdikleri hizmet gibi 'üretim-teslim' hizmeti vermekteler. Fiyat konusuna gelince, birçok meslektaşım bilir ki bizim sektörde ucuz etin yahnisi yenmez fakat Nokta Duşakabin fabrika altyapılı bir firma olarak çalıştığından dolayı hepimizin bildiği bu gerçeği de kırmış durumda, üretim yelpazeleri oldukça geniş, günlük bazda üretim sayıları da diğer firmalara göre daha fazla olunca fiyatları piyasada ki rakiplerine göre oldukça uygun oluyor. Duşakabin üretiminin dışında küvet ve jakuzi imalatları da mevcut.
  Firma, gayet genç bir firma olmasına rağmen sektördeki yerlerini şimdiden almış olmaları oldukça güven verici, siz değerli meslektaşlarımın da benim gibi memnun kalacağınızı umarım.

Nokta Duşakabin İletişim Bilgileri:

İstanbul                                        info@noktadusakabin.com
0212 504 91 47
                                                       www.noktadusakabin.com 
Ankara
0312 395 51 01

İzmir                                       
0232 265 39 48

Bursa
0224 242 22 23

1 yorum:

  1. Gerçekten iyi firmaymış helal olsun. İşimiz olursa deneriz.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.