Header Ads

Yeni Çıktı
recent

Mesleki Ağrılarınıza Veda Edin

mesleki hastalıklar  Değerli meslektaşlarım bugün sizlere mesleki rahatsızlıklarımızdan ve bunların önüne nasıl geçebileceğinizden söz etmek istiyorum. Birçok iç mimar ve grafik tasarımcı arkadaşlarımız gün içinde masa başında saatlerce çizim yapıyor, bazılarınız şantiyede saatlerce ayakta bekliyor ve onlarca kat inip çıkıyorsunuz ve yine şantiyede çalışan mimar, mühendis arkadaşlarım her gün hatırı sayılır şekilde şantiye tozu yutuyor. İşte tüm bu çalışma ortamına bağlı olarak vücudumuz bize bazı sinyaller gönderiyor daha da kötüsü umursamadığımız bu ufak tefek sinyaller zamanla büyüyebiliyor.

   Meslek hayatıma ilk başladığımda günde on saate yakın bilgisayar başında çizim yapıyordum ve bilgisayarın parlak ekranına sürekli olarak baktığımdan dolayı 2-3 ay içerisinde migrenim öyle dayanılmaz bir hale gelmişti ki çalışıp işimi yapmak şöyle dursun, insanların ne dediklerini bile anlayamıyor başımdaki ağrıdan dolayı hiçbir şeye odaklanamıyordum ve o günümü adeta 'ölü adam' olarak geçiriyordum. Migren ağrılarında kullanılan ağır tıbbi ilaçları sürekli olarak kullanmak istemedim ve bitkisel çözümler aramaya başladım. LokmanAVM.com sitesinde bulduğum Çin Yağı gibi ağrıyan bölgeye sürülerek uygulanan ürünlerin kısa sürede çok faydasını gördüm ve kullandığım ağır tıbbi ilaçlara olan ihtiyacım %70 oranında azaldı. Bir süre sonra masa başı işi belimde ve boynumda da etkisini göstermeye başladı aynı ürünleri yine ağrıyan bölgelere uyguladım bunun yanında gün içerisinde her saat başında çalışma masamdan sadece 5-6 dakika uzak kalarak ofis dışına hava almak için çıkıyordum, bu doğal ilaçların etkisi ve yanında aldığım ufak tefek önlemlerle tüm ağrılarımın büyük ölçüde önüne geçtim. Daha sonra İstanbul'da başladığım büyük bir şantiye işinde de neredeyse gün boyu ayaktaydım ve yine bel ağrılarım patlak vermişti, aynı bitkisel ilaçlar yine işe yaradı. Bu doğal tedaviye birde zaman bulup sporu da eklerseniz ağrılarınıza kökten veda edeceğinize garanti verebilirim, çünkü yaşadım ve gördüm.
   Bir önerimde yine şantiyede çalışan meslektaşlarım için olacak; birçoğunuz gün içerisinde farkında olmadan hatırı sayılır şekilde şantiye tozu yutuyorsunuz, mermer ve harç tozları da cabası, bu sebeple zaman zaman nefes darlığı vb. rahatsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için sizlere ucuz ve etkili bir çözüm sunacağım Okaliptus Yaprağı ve Okaliptuslu Macun. Sıcak suyla çay gibi tüketilen(Okaliptus Yaprağı) ve öğün aralarında tatlı kaşığı ile tüketebileceğiniz (Okalüptuslu Macun) bu iki üründe rahatsızlığınıza çözüm sunacaktır. İşin en güzel yanı da bu bitkisel ve doğal ürünleri kullandığınızda mideniz ecza deposuna dönüşmüyor ve yüzyıllar önce insanların kimyasal haplar kullanmadan da şifa bulabildiğine inanıyorsunuz.

    Günümüzde amacı; şifa dağıtmaktan daha çok para kazanmaya dönüşmüş olan ve bu uğurda önce hastalık yaratıp daha sonra ilacını piyasaya süren modern tıp dediğimiz kimyasal sektörü pek sevmeyen biri olarak tüm meslektaşlarımın rahatsızlıklarına doğal çözümler sunan LokmanAVM.com sitesini öneriyorum ve emin olun deneyip faydasını görmüş olmasaydım bu makaleyi sizlerle paylaşmazdım. Bence ağrılarınızla daha fazla arkadaş olmayın ve onlara veda edin, tekrar görüşmek dileği ile.
meslek hastalıkları

2 yorum:

 1. Y. Mimar Ozan Şahbaz13 Ocak 2015 11:08

  Gerçekten çok doğru, migrenim tuttuğunda ölü bir ada oluyorum. Bende deneyeceğim

  YanıtlaSil
 2. Mesleki Ağrılarınıza Veda Edin.
  ► http://www.mehmetzeyneloglu.com/2015/01/mesleki-agrilariniza-veda-edin.html ◄
  #LokmanAVM #Mesleki #MeslekiAğrılar #Ağrılar #MeslekiAğrılarınızaVedaEdin #MeslekiAğrılarınızaVeda #Ağrı #BaşAğrısı #BaşAğrıları #Mesleki_Ağrılar #Baş_Ağrısı #Baş_Ağrıları
  ► http://www.lokmanavm.com/agrilar-ates-tum-vucut ◄

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.