Header Ads

Yeni Çıktı
recent

Tanıtım Matbaacılık

Merhaba değerli okurlarım, bu yazımda sizlere T.C. Maliye Bakanlığı ile anlaşmanı profesyonel bir matbaa şirketini tanıtmak istiyorum. Tanıtım Matbaacılık 2007 yılından beri sektörde birçok kurumsal firmaya hatrı sayılır hizmetler vermiş ve matbaa sektörünün tüm kalemlerinde faaliyet gösteren bir firma.
Tanıtım Matbaa, sevk irsaliyesi, gider makbuzu, katalog broşür, kartvizit, bloknot, takvim vb kısacası firmanızın ve sizin ihtiyaç duyabileceğiniz tüm basılı kurumsal kimlik ihtiyaçlarınıza cevap verebildiği gibi firmanıza özel farklı tasarım seçenekleri sunuyor.
Özellikle fatura basımı konusunda evrak bastırmak isteyen firma sahiplerine çok büyük kolaylıklar sağlıyor; Vergi levhası fotokopisi, gerçek şahıs ise nüfus cüzdanı fotokopisi, tüzel kişiliğe haiz şirket ise imza sirküsü fotokopisini matbaaya ibraz etmesi gerekmektedir ve Fatura Basımı yalnızca anlaşmalı matbaalar tarafından basılabilir, işte bu noktada Tanıtım Matbaacılık sizden fax veya e-posta yolu ile belgelerinizi alıp tasarımınızı yapıyor ve onayınıza sunuyor, onay verdiğiniz andan itibaren 3 iş günü içerisinde belgelerinizi kapınıza kadar paket teslim yapıyor.
İnternetin ve günümüz teknolojilerinin tüm imkanlarından faydalanarak müşterilerine daha hızlı, daha kolay ve daha uygun fiyatlara hizmet veren Tanıtım Matbaa ile tanışmanızı öneririm.

Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi No:1 B:16 Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel: +90 212 544 30 26
İnfo@anlasmalimatbaa.com

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.